Smigając Po Adrii Chorwacja Jachtem

Dziś przenosimy się na malownicze wody Adriatyku, gdzie naszym partnerem jest renomowana firma W/CHARTER, specjalizująca się w czarterowaniu i sprzedaży luksusowych jednostek pływających. W ramach tej ekscytującej podróży, będziemy razem z W/CHARTER odkrywać uroki Adriatyku, a wszystko to dzięki naszej wyjątkowej jednostce, jachcie Ferretti Betty.

Powrót do Uroczej Chorwacji

Zeszłego roku, na końcu wakacji, kręciliśmy tu ostatnie ujęcia dalmatyńskie. Wówczas podróżowaliśmy samochodem, byliśmy lądowymi szczurami, ale teraz jesteśmy gotowi na morskie przygody.

Nasza Łódź

Naszą jednostką jest jacht Ferretti Betty, zbudowany przez włoską firmę Ferretti, która specjalizuje się w produkcji tego typu luksusowych jednostek. To włoska jakość i design, ale na maszcie widnieją dwie flagi – polska, ponieważ jacht jest zarejestrowany w Polsce, oraz chorwacka, ponieważ pływamy po malowniczych chorwackich wodach.

Niekończące się Możliwości

Chorwackie wybrzeże jest niesamowicie urozmaicone, pełne tysięcy wysp i wysepek. W trakcie naszej podróży będziemy mieć możliwość odwiedzenia takich miejsc jak Hvar, Brač czy Šolta, a to tylko niewielka część z dostępnych opcji. Możemy śmiało powiedzieć, że Dalmacja to prawdziwe teatrum natury, z widokiem godnym filmu.

Luksus na Pokładzie

Nasz jacht Ferretti Betty oferuje dwie dwuosobowe sypialnie, a także dodatkową sypialnię w salonie. To idealne rozwiązanie dla komfortowego i luksusowego wypoczynku na morzu.

Nasza Załoga

Naszą jednoosobową załogą jest nasz kapitan, skiper Nikola, który dba o nasze bezpieczeństwo na morzu. Dzięki dwóm silnikom o łącznej mocy 550 koni mechanicznych każdy, a także systemowi IPS i stabilizatorowi, czujemy się całkowicie bezpiecznie na tym luksusowym jachcie.

Przygoda na Morzu

Nasz rejs rozpoczęliśmy w kanale Šoltańskim, pomiędzy wyspami Šolta a Čiovo, w poszukiwaniu świeżych ziół. Woda jest ciepła, a widoki zapierają dech w piersiach.

Smaki Chorwacji

Podczas naszej podróży na pokładzie, nie tylko podziwiamy malownicze krajobrazy, ale również możemy cieszyć się wyjątkowymi smakami Dalmacji. Na pokładzie znajduje się jachtowa kuchnia, wyposażona w piekarnik, cztery palniki, mini zmywarkę, a także zlewozmywak. To idealne miejsce do przygotowania pysznych posiłków na morzu.

Dalmackie Delikatesy

W trakcie naszej podróży odwiedziliśmy również uroczy lokal na wyspie Šolta, gdzie poznaliśmy tradycje i smaki dalmackiej kuchni. Tam można znaleźć przysmaki takie jak prosciutto, sery, kapary, solona ryba i wiele innych, wszystko podane z wyjątkowymi lokalnymi winami i oliwą z oliwek.

Możliwości Czarteru

Wspólnie z firmą W/CHARTER i jachtem Ferretti Betty odkryliśmy niesamowite piękno Chorwackiej Adrii. Jachty Ferretti to synonim luksusu, wygody i niezapomnianych wrażeń na morzu. To idealna opcja dla tych, którzy pragną wyjątkowego wypoczynku na wodach Adriatyku.

Czarter jachtu w Chorwacji to wyjątkowy sposób na odkrycie piękna tego regionu. Jest to idealna opcja zarówno dla par, rodzin, jak i grup przyjaciół. Chorwacja oferuje niesamowite widoki, urocze miejscowości i wspaniałe kuchnie, a podróż jachtem pozwala na dostęp do miejsc, które są trudno dostępne z lądu.

Jachty Ferretti są doskonale wyposażone, oferują mnóstwo przestrzeni oraz komfortowe sypialnie, dzięki czemu podróżowanie nimi jest prawdziwym luksusem. Skorzystanie z usług firmy W/CHARTER to gwarancja niezapomnianej przygody na chorwackim morzu.

Podsumowując, podróż na jachcie Ferretti Betty w towarzystwie firmy W/CHARTER to wspaniały sposób na odkrycie piękna Chorwackiej Adriatyku i spędzenie luksusowego wypoczynku na wodach tej malowniczej krainy. To przygoda, która pozostaje w pamięci na zawsze i pozostawia niezapomniane wspomnienia.

Dodaj komentarz